niedziela, 25 marca 2012

Miśka's Diary. 25.03.2012

Nie no to nie może być możliwe.
Już Wam tłumaczę o co chodzi . Jako, że jutro jest dzień otwarty w mojej szkole mam wolne. Miałam do godziny 12.00 szlajać się po mieszkaniu w piżamie,jeść kakao,oczywiście samo,bez mleka ..Śpiewać na cały głos piosenki Nirvany. To miał być taki megaa dzień ..I moje plany diabli wzięli, bo oczywiście moja siostra musiała dostać tej głupiej gorączki . I jutro muszę z nią siedzieć cały dzień, pilnować żeby wzięła lekarstwa o wyznaczonych godzinach, zrobić jej śniadanie, wstać o 7.00,bo właśnie o tej godzinie się budzi ...Chwila, co proszę ? Przecież siódma rano to jeszcze środek nocy..Nie mam pojęcia jak ja to zrobie ; /
Dobra,koniec o tym . Mam pewną propozycję .
Żeby trochę ulepszyć tego bloga,wymyśliłam,że wprowadzimy z Czizzi rubrykę porad, czy coś w tym stylu . Albo wy będziecie pisać do nas na nasze emaile . Tylko jest jeden problem : naszego bloga nie czyta zbyt dużo ludzi, więc trzeba by zacząć go promować. I potrzebna by była pomoc kilku osób, która by się tym zajęła . Ktoś chętny ? ..Aa i jeszcze co sądzicie o tej rubryce porad ? ;D 

8 komentarzy:

 1. Ciekwy pomysł z tymi poradami:)
  Zapraszam do mnie http://mysweet-crazylife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Tez jestem za tymi poradami :)
  + jesteście polecane w nowym numerze 'Bravo', właśnie stąd dowiedziałam się o waszym blogu
  będę waszą wierną czytelniczką! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog. Dowiedziałam się o nim z najnowszego numeru BRAVO, jej. Na prawdę super, że tam trafiłyście, pewnie dzięki temu zyskacie sporo czytelników. Również chciałabym, żeby rozsławić mojego bloga, ale mi się nie udaje. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziewczyny jesteście świetne !
  Wbijajcie do mnie ;)) to-tylko-kacia.blogspot.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja także dowiedziałam się o was z BRAVO . Jednak to coś daję . : p .
  Pozdrawiam . : D .

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej!
  Ja także dowiedziałam się o waszym blogu dzięki BRAVO. Napisałyście , że nie trzeba pisac na maila, że można pytac w komentarzach. A więc: Czuje się odpychana przez dziewczyny w mijej klasie. Jestem przyjacielska i dyskretna( bo zapominam o wszystkich powierzonych mi sekretach). Może nie popularna i nie ubierająca się w różowe minówki ale nie zamierzam tego robic i tyle.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kaja świetny ten twój blog.

  OdpowiedzUsuń
 8. Postarajcie się!!!!4 kwietnia 2012 10:47

  Tak szcerze to ten blog jest fajny ale napisałyście, że kupiłyście jakiś różowy zeszyt z Hello Kitty. Moim zdaniem to trochę za dziecinne jak na nastolatki a robienie zdjęc zakupów i umiszczanie ich na blogu świadczy o tym , że nie macie pomysłów!!!

  OdpowiedzUsuń